Powered by Smartsupp

O nás

Kdo jsme 

 

Představujeme moderní model firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Naše firma je členem mezinárodní autoservisní a pneuservisní sítě First Stop, která je jedním z největších dodavatelů servisních služeb a pneumatik v Evropě.

Specializujeme se na servis vozových parků leasingových společností a firem všech velikostí.

Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

 

Kam patříme

 

First Stop je koncept partnerství specializovaných autoservisů a prodejců pneumatik, kteří nabízejí zákazníkům vysoký standard služeb při údržbě a opravách automobilů. Soukromá i firemní klientela má u nás k dispozici kvalitní poradenství a špičkové technické vybavení ohledně údržby vozu, autoservisu, pneumatik   a náhradních dílů.

Mezi členy sítě First Stop patří jak pneuservisy nabízející základní pneuservisní služby, tak velké autoservisy s rozsáhlou nabídkou zboží a služeb. Dle velikosti servisu, nabízených služeb a sortimentu rozlišujeme tři základní úrovně pneuservisů, značené třemi, čtyřmi nebo pěti hvězdičkami podobně jako hotely.

Koncepce partnerství First Stop od svého zformování v roce 1994 stále rostla, a dnes sestává z více než 2000 partnerů ve 25 evropských zemích. Kdekoli žijete, pracujete nebo cestujete, jeden z našich First Stop partnerů bude vždy nablízku. V České republice byl koncept First Stop představen v roce 2006 a v tomtéž roce do sítě First Stop vstoupili první nezávislí prodejci.

Všichni partneři First Stop jsou certifikované autoservisní firmy a specializovaní prodejci pneumatik, kteří si vybudovali svůj vlastní podnik a jsou pevně zakotveni na místním trhu pneumatik ve Vašem regionu. Vzhledem k tomu, že jsou mimo jiné zásobováni jedním z největších světových výrobců pneumatik, mohou Vám nabídnout široký výběr špičkových výrobků vysoké kvality a velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

Vítejte na stránkách našeho autoservisu a pneuservisu Firststop. Poskytujeme údržbu, servis a pneuservis osobních a užitkových vozidel. Dále pak pneuservis nákladních vozů a zemědělské techniky všech typů a značek. Dodáváme veškeré náhradní díly. Naše firma klade velký důraz na spokojenost klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny. V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).