Powered by Smartsupp

Firestone

 

Víte o místech, která je třeba objevit, lidech, se kterými se chcete setkat, a věcech, které byste chtěli zažít? Nastal váš čas. A nastal právě teď! Značka Firestone vám dává svobodu prožít život v okamžiku, aniž byste se museli starat o to, co se děje za rohem. S řadou pneumatik, která staví na více než 100leté tradici solidnosti a spolehlivosti. Takže můžete začít budovat svůj vlastní odkaz, jednu nezapomenutelnou chvíli okamžiku za druhou.

 

Příběh Firestone začíná v roce 1900 úsilím jednoho muže jménem Harvey Firestone. Byla to jeho vize, průkopnický duch a vášeň pro inovace, které zažehly virtuální revoluci v oblasti dopravy, jež se dotkla životů bezpočtu generací. Odkaz značky Firestone, počínaje posouváním hranic výkonu na některých předních závodní Vzrušující dědictví DĚDICTVÍ ZNAČKY FIRESTONE dráhách motoristického sportu a konče rozšiřováním obzorů běžných motoristů, i nadále inspiruje lidi ve všech oblastech života a umožňuje jim znovu objevovat svobodu řízení vozidla.

 

V dnešní době člověk nikdy neví, co ho čeká. Počasí sice neovlivníte, ale rozhodování o pneumatikách pro váš vůz máte zcela ve svých rukách. Od řady Multiseason společnosti Firestone očekávejte: pneumatiky konstruované pro celoroční používání, a to i v místech, kde používání zimních pneumatik nařizuje zákon. To vám dodá pocit pohodlí a klid na duši, protože si vystačíte s jedinou sadou pneumatik, a to bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Nastavit filtrování produktů
parametry
+
varianty
+
cena
+
dostupnost
+
výrobci
parametry
2. Šířka (mm/palce)
+
3. Profil [%]
+
4. Průměr ráfku [palce]
+
dostupnost
Zavřít okno
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 814
grid
table
Načíst více produktů
řadit:
počet produktů na stránce:
počet produktů: 814

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).