Vyhledávání:

rozšířené

O nás

Kdo jsme?

Představujeme moderní model firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru. Naše firma je členem mezinárodní pneuservisní sítě First Stop, která je jedním z největších dodavatelů pneumatik v Evropě.

Hlavními zákazníky naší firmy jsou leasingové firmy Arval, Business Lease a další. Specializujeme se na správu vozových parků firem všech velikostí.
Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

 

Kam patříme?

First Stop je koncept partnerství specializovaných prodejců pneumatik, kteří nabízejí zákazníkům vysoký standard služeb. Soukromá i firemní klientela má u nás k dispozici nejlepší poradenství ohledně pneumatik, autoservisu a náhradních dílů.

Mezi členy sítě First Stop patří jak malé začínající pneuservisy nabízející základní pneuservis, tak velké servisy s rozsáhlou nabídkou zboží a služeb. Dle velikosti servisu, nabízených služeb a sortimentu rozlišujeme tři základní úrovně pneuservisů, značené třemi, čtyřmi nebo pěti hvězdičkami podobně jako hotely.

Koncepce partnerství First Stop od svého zformování v roce 1994 stále rostla, a dnes sestává z více než 1 900 partnerů ve 24 evropských zemích. Kdekoli žijete, pracujete nebo cestujete, jeden z našich First Stop partnerů bude vždy nablízku. V České republice byl koncept First Stop představen v roce 2006 a v tomtéž roce do sítě First Stop vstoupili první nezávislí prodejci.

Všichni partneři First Stop jsou specializovaní prodejci pneumatik, kteří si vybudovali svůj vlastní podnik a jsou pevně zakotveni na místním trhu pneumatik ve Vašem regionu. Vzhledem k tomu, že jsou mimo jiné zásobováni jedním z největších světových výrobců pneumatik, mohou Vám nabídnout široký výběr špičkových výrobků vysoké kvality a velmi dobrý poměr ceny a výkonu.

Naši partneři | IT STUDIO
| EasyShop
| WebGet
| SEO
| items.cz

Provozovatel

Zasílání novinek

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách